Prejsť na navigáciu

O nás

Obchodná zóna The MALL Trnava – skratka TMT – je realizovaná lokálnou spoločnosťou TOP Development, ktorá patrí do portfólia belgickej Extensa Group SA. Centrum spája na jednej strane OBI a SCONTO NÁBYTOK so Suzuki, Black Red White a prevádzkou McDonald’s na strane druhej. V modernej obchodnej zóne s takmer 1 000 bezplatnými parkovacími miestami bolo v prvej fáze otvorených viac ako 25 predajní, na viac než 14 000 m² predajnej plochy.

Celý obchodný komplex je optimálne napojený na verejnú dopravu (bus 16) a je založený na prehľadnom marketingovom koncepte – parkujem priamo pred obchodom – vyvinutom výlučne pre tento účel. Nákupné centrum svojím začlenením do veľkej obchodnej oblasti priamo na frekventovanom mestskom obchvate rozhodujúco vplýva na nákupné možnosti obyvateľov mesta Trnava ako aj celého trnavského regiónu. TMT ponúka jednoduchý prístup a široké možnosti nakupovania, ktoré nenájdete nikde inde v okolí.

V nasledujúcich rokoch je plánovaná realizácia ďalších fáz, ktoré majú zahŕňať rozšírenie moderného nákupného centra. Celkový obchodný komplex v Trnave bude predstavovať viac než 100 000 m² s vyše 1 500 parkovacími miestami.

Napísali o nás


rozlucka-fb-post.png

V zelenej zóne TMT – The Mall pri obchvate pokračujú Rodinné nedele. V areáli pribudli nové obchody aj bankomat

Koniec letných prázdnin znamená v obchodnej zóne TMT – The Mall Trnava pri obchvate pokračovanie obľúbených podujatí pod názvom Rodinná nedeľa.

Už 3. septembra 2017 od 14. hodiny bude na veľkej zatrávnenej ploche TMT pripravený program pre deti.

30. 8. 2017  |  viac
obi-klatovy-exterier.jpg

Hobbymarket OBI otvorí prevádzku bývalého bauMaxu v zóne The Mall Trnava pri obchvate vo februári

Všetkých 14 predajní hoppymarketu bauMax na Slovensku preberá sieť OBI. Trnavský bauMax v obchodnej zóne The Mall Trnava pri obchvate, rovnako ako všetky ostatné, skončili svoju činnosť na konci októbra.

16. 11. 2015  |  viac
carmeetday2.jpg

Na parkoviskách obchodnej zóny TMT pri obchvate sa v nedeľu zídu nadšenci tuningu

V nedeľu 30. augusta sa uskutoční na veľkom parkovisku obchodného centra The Mall Trnava (TMT) pri obchvate 1. ročník podujatia CAR MEET DAY.

29. 8. 2015  |  viac
plagat-a2.jpg

Rodinný festival TATA Fest

Celá rodina spolu? Kde sa najmä deti vyšantili? To bol TATA Fest.

21. 7. 2015  |  viac
the-mall-trnava-sarkaniada-2014.jpg

Čo s voľnou nedeľou? Vyrobte si parádneho šarkana a prihláste ho na Šarkaniádu - trnava-live.sk

Nad veľkú zatrávnenú plochu v obchodnej zóne The Mall pri obchvate medzi Mc Donald’s a DM Drogerie vyletia v nedeľu 12. októbra desiatky šarkanov.

10. 10. 2014  |  viac
img_5977.jpg

Sieť C&A vstúpila do obchodnej zóny TMT Trnava - trnava-live.sk

Ide o prvú novú prevádzku v roku 2014 v strednej Európe. Postupné rozširovanie ponuky značiek a nových prevádzok v obchodnej zóne The Mall Trnava (TMT) situovanej pri obchvate mesta pokračuje…

8. 10. 2014  |  viac
_dsc6015_u.jpg

Novinky v obchodnej zóne TMT pri obchvate - trnava-live.sk

Obchodná zóna The Mall Trnava (TMT) situovaná pri McDonald´s na mestskom obchvate postupne rozširuje ponuku služieb aj obchodných jednotiek – obchod Predeti.sk, C&A, autoumyváreň, detské ihrisko.

7. 9. 2014  |  viac
default-shopping.jpg

V Trnave vyrastá nové nákupné centrum - etrend.sk

Na juhovýchode Trnavy pri závode automobilky PSA Peugeot Citroën sa rozbehla výstavba centra The Mall Trnava. V prvej fáze tu vyrastie retail park s predajnou plochou 7 600 štvorcových metrov, hypermarket Carrefour a predajne náradia Stihl…

9. 12. 2013  |  viac
news4.jpg

V obchodnej zóne pri obchvate má vyrásť nákupné centrum The Mall - trnavskyhlas.sk

TMT – The Mall Trnava. Tak znie názov nákupného strediska, ktoré by malo vyrásť v obchodnej zóne pri obchvate na Novej ulici.

30. 8. 2013  |  viac