Prejsť na navigáciu

V obchodnej zóne pri obchvate má vyrásť nákupné centrum The Mall - trnavskyhlas.sk

30. 8. 2013

Na facebookovom profile spoločnosť zverejnila informáciu o udelenom stavebnom povolení a informuje, že brány prevádzok otvorí v roku 2014. Projekt sa bude realizovať na ploche medzi McDonaldom a predajňou nábytku Sconto.

Oficiálne stanovisko k výstavbe sme od developera nezískali, dostupné telefonické či mailové kontakty zostali pri snahe o komunikáciu bez odozvy. Mesto Trnava disponuje zatiaľ strohými informáciami. „Projekt je v súlade s právoplatným územným rozhodnutím. Termín začiatku stavby nám ale zatiaľ nie je známy,“ povedal hovorca radnice Pavol Tomašovič.

Prevádzky pod značkou The Mall pôsobia už v šiestich slovenských mestách. Od prvej otvorenej v Rožňave v roku 2008 až po poslednú z roku 2011 v Prešove.

Podľa webovej stránky spoločnosti vyrastie v objekte viac ako 80 predajní na ploche viac ako 40-tisíc metrov štvorcových. Projekt počíta s dvojposchodovým nákupným centrom s obchodmi, občerstvovacou zónou a detským ihriskom.

Pre motoristov uvažujú s vybudovaním čerpacej stanice a viac ako tisícky parkovacích miest.

Internetová stránka projektu informuje, že v centre by sa mali objaviť prevádzky spoločností ako Carrefour, C&A, DM, Super ZOO, KiK, Asko, TEDi, Takko Fashion, Sportisimo, Planeo Elektro, Deichmann, Stihl.

Zdroj: http://www.trnavskyhlas.sk/c/11128-v-obchodnej-zone-pri-obchvate-ma-vyrast-nakupne-centrum-the-mall.htm  
Vydané 30.8.2013 o 08.00, prispievatelia