Prejsť na navigáciu

Sieť C&A vstúpila do obchodnej zóny TMT Trnava - trnava-live.sk

8. 10. 2014

Postupné rozširovanie ponuky značiek a nových prevádzok v obchodnej zóne The Mall Trnava (TMT) situovanej pri obchvate mesta pokračuje.

V prvej polovici septembra otvorila v retailovej časti obchodnej zóny na ploche 400 m² svoju nový obchod sieť PreDeti.sk, návštevníkom TMT slúži od augusta aj ručná samoobslužná autoumyváreň s kapacitou pre štyri vozidlá.

Najnovším prírastkom je známa svetová sieť predajní s oblečením a doplnkami C&A, ktorá privítala prvých zákazníkov 1. októbra.

Fotogaléria z otvorenia

img_6065Za zmienku stojí, že nová trnavská predajňa značky C&A je prvou prevádzkou, ktorú sieť otvorila v roku 2014 v regióne strednej Európy. Prvých zákazníkov privítali v C&A šampanským a kvetinami, návštevníci mohli využiť aj rady profesionálnych stajlistov.

Podľa aktuálnych informácií bude sieť C&A v priestoroch obchodnej zóny TMT dlhodobo jedinou v Trnave a blízkom okolí, pretože ďalšie rozširovanie v regióne nechystajú.

Počas úvodných piatich dní mohli zákazníci využívať zľavy až do výšky 25 percent z ceny pri všetkých druhoch tovaru. Záujem o produkty pod značkou C&A dokumentuje aj 500 platiacich zákazníkov počas prvých štyroch hodín od otvorenia.

Predajňa C&A sa rozprestiera na ploche viac ako 1100 m² a ukazuje najnovší dizajnový koncept ladený do svetlých farieb s takmer bielou podlahou a presvetlenými interiérmi. Otvorené je denne od 9. do 20. hodiny.

Návštevníkom zóny slúži od leta aj detské ihrisko a udržiavaná trávnatá plocha určená pre voľnočasové aktivity. Relaxačný priestor je prístupný bezplatne medzi DM drogerie markt a McDonald’s.

V zóne TMT situovanej vedľa juhovýchodnej časti cestného obchvatu Trnavy nájdu návštevníci hypermarker Carrefour a retailovú časť, v ktorej sa nachádzajú diskont Tedi, DM Drogerie, obuv Deichmann, oblečenie a doplnky KiK, Takko Fashion, športový obchod Sportisimo, predajňa chovateľských potrieb, krmív a živých zvierat SUPER ZOO, predajňa Pepco, klub Royal Admiral, ale aj predajne elektroniky a bielej techniky PLANEO Elektro a OKAY Elektrospotrebiče.

Aktuálne dianie v obchodnej zóne TMT môžete sledovať aj na facebookovskej stránke.

Zdroj: http://www.trnava-live.sk/2014/10/08/siet-ca-vstupila-do-obchodnej-zony-tmt-trnava-ide-o-prvu-novu-prevadzku-v-roku-2014-v-strednej-europe/