Prejsť na navigáciu

V zelenej zóne TMT – The Mall pri obchvate pokračujú Rodinné nedele. V areáli pribudli nové obchody aj bankomat

30. 8. 2017

Otvorený bude detský kútik pre najmenších, prebiehať bude počas trvania podujatia maľovanie na tvár, k dispozícii bude nafukovacia atrakcia – skákací hrad, svoju šikovnosť si môžu deti vyskúšať v tvorivých dielňach.

Od 15. hodiny začne rozprávkové čítanie. Podujatie potrvá až do 18.00, vstup je voľný.

Príďte si oddýchnuť a zabaviť sa s priateľmi a rodinou do zelenej zóny TMT!

Rodinné nedele budú prebiehať počas celej jesene. Témami nasledujúcich akcií budú 17. 9. Športový deň, 1. 10. Nedeľa na kolesách, 15. 10. Šarkaniáda a napokon 29. 10. Tekvičkový deň.

V rámci obchodnej zóny TMT – The Mall Trnava zaznamenali v ostatných týždňoch aj niekoľko noviniek.

Pribudla tu nový predajňa PreSpánok, ktorá je špecializovaným predajcom produktov pre zdravý a kvalitný spánok. PreSpánok ponuka široký sortiment kvalitných matracov, vankúšov, postelí, roštov a lôžkovín, ktoré dokážu zvýšiť kvalitu života.

Návštevníkom zóny je k dispozícii aj nová predajňa PEPCO, s ponukou širokého sortimentu detského oblečenia a hračiek, dámskej a pánskej módy či rozsiahleho výberu doplnkov do domácnosti. V predajni PEPCO nájdete aj kúpeľňové vybavenie, kuchynské potreby, podušky, ozdobné deky a prikrývky, závesy, dekoratívne predmety, upratovacie náčinie, úložné boxy či špeciálne sezónne produkty.

Ďalšou novinkou v TMT je inštalácia a spustenie do prevádzky bankomatu Tatrabanky.

Umiestnený je medzi predajňami PEPCO a C&A, priamo pri parkovacích miestach.

Len nedávno spustila na okraji zóny TMT spoločnosť MTOP rýchlonabíjaciu stanicu a požičovňu elektromobilov, elektrických skútrov, bicyklov či kolobežiek pre verejnosť.

Témy Rodinných nedieľ počas jesene 2017

Nový bankomat je umiestnený medzi prevádzkami, priamo pri parkovacích miestach

Zdroj: http://www.trnava-live.sk/2017/08/30/v-zelenej-zone-tmt-the-mall-pri-obchvate-pokracuju-rodinne-nedele-v-areali-pribudli-nove-obchody-aj-bankomat/