Prejsť na navigáciu

Novinky v obchodnej zóne TMT pri obchvate - trnava-live.sk

7. 9. 2014

Novinky v TMT

_dsc6016_uV polovici augusta začala v obchodnej zóne TMT ponúkať svoje služby moderná ručná autoumyváreň so štyrmi boxami a dvoma vysávačmi, otvorená nonstop.

Návštevníkom zóny slúži od leta aj avizované detské ihrisko a udržiavaná trávnatá plocha určená pre voľnočasové aktivity. Relaxačný priestor je prístupný bezplatne medzi DM drogerie markt a McDonald’s.

Otvárajú obchod Predeti.sk

Už v utorok 9. septembra otvorí svoju prevádzku nový obchod PREDETI.SK, ktorý už podľa názvu sústredí svoju pozornosť na najmenších. Predajňu s detským oblečením, hračkami, doplnkami a potrebami otvoria v utorok o 9. hodine s vynikajúcou uvádzacou zľavou vo výške 11% na všetok tovar, a to pri príležitosti otvorenia jedenástej predajne na Slovensku.

Skvelá akcia platí počas celého prvého týždňa od otvorenia. Viac informácií nájdete na www.predeti.sk.

V októbri príde do Trnavy C&A

Ďalšiu veľkú novinku prinesie obchodná zóna The Mall Trnava už o pár dní.

V stredu 1. októbra otvorí svoju prvú prevádzku pri trnavskom obchvate obľúbená módna sieť C&A.

Pri tejto príležitosti pripravujú viacero zaujímavých niekoľkodňových aktivít vrátane programov pre deti, poradenstva stajlistov pre zákazníkov a podobne.

Čo nájdete v TMT?

Projekt s hypermarketom Carrefour a retailovou časťou, v ktorej sa nachádzajú diskont Tedi, DM Drogerie, obuv Deichmann, oblečenie a doplnky KiK, Takko Fashion, športový obchod Sportisimo, predajňa chovateľských potrieb, krmív a živých zvierat SUPER ZOO, ale aj predajne elektroniky a bielej techniky PLANEO Elektro a OKAY Elektrospotrebiče, oficiálne otvorili na jar tohto roka.

Neskôr pribudli predajňa Pepco a klub Royal Admiral.

Zdroj: http://www.trnava-live.sk/2014/09/07/novinky-v-obchodnej-zone-tmt-pri-obchvate-obchod-predeti-sk-ca-autoumyvaren-detske-ihrisko/