John Garfield

Otváracie hodiny

PO – NE: 09.00 – 20.00

Kontakt:

0910 807 035

John Garfield

Číslo prevádzky: 10

Naša spoločnosť pôsobí na trhu ako renomovaný výrobca obuvi a galantérie s dlhoročnou tradíciou. Dodávame obuv tisícom zákazníkov v Európe, Amerike a iných. Mimo veľkoobchodnej činnosti prevádzkujeme aj vlastnú sieť predajní JOHN GARFIELD vo viacerých európskych štátoch.

Výsledky činnosti našej spoločnosti sú každoročne oceňované na medzinárodných podujatiach prestížnymi oceneniami asociácií kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu. Neprehliadnuteľný dizajn predajní JOHN GARFIELD® láka stále viac a viac zákazníkov. Ponúkame Vám výber z najnovších kolekcií zvučných top svetových brandov: Adidas, Mustang, Polo Goden®, Rieker, Tamaris,La Maria®, O´neill, La Vita de Luxe®, Remonte, Tom Tailor, Napapijri, Distanc®, Hackers a iných zaujímavých značiek.Štýlová značková obuv so špičkovým dizajnom a garanciou pohodlia, z tej si určite vyberie každá veková kategória. Do zlého počasia môžete vyraziť s našimi dáždnikmi a v našich štýlových rain botách.

Party&svadby&stužkové = topánočky, spoločenské kabelky, pančušky najlepšie z John Garfield®. Samozrejme, myslíme tiež na športovcov & turistov & obchodníkov ale aj bežné domácnosti.

Koženú kolekciu obuvi vhodne dopĺňa široká škála kabeliek, aktoviek a doplnkov, ktoré uspokoja túžby všetkých zákazníkov, vrátane tých najnáročnejších.

Na najmodernejšie kufre, kožené opasky aj peňaženky ako skvelý typ na darček sme pre vás tí praví .

Prejsť na webstránku prevádzky