EHRLE - bezdotyková autoumyváreň

Otváracie hodiny

NON-STOP

EHRLE - bezdotyková autoumyváreň

Číslo prevádzky: 25

Certifikovaná bezdotyková autoumyváreň EHRLE v areáli TMT Mall v Trnave je pre Vás otvorená NONSTOP. Príďte si umyť svoje auto rýchlo, komfortne a jednoducho.

Už žiadne škrabance z automyvárne!

Autoumyváreň EHRLE ako jedna z mála na trhu spĺňa prísne štandardy kvality Nemeckých združení výrobcov automobilového priemyslu VDA. Môžete sa preto spoľahnúť, že svoje auto nepoškodíte.

Štyri jednoduché kroky k dokonale čistému autu:

  • Prvý program „Umývanie mikroprášokom PowerPearl“ odstráni nečistoty z povrchu auta. Aktívne častice pôsobia ako tisícky mikrošpongií, ktoré v spojení s horúcou a zmäkčenou vodou zabezpečia hĺbkové čistenie povrchu vozidla.
  • Počas druhého programu „Umývanie čistou vodou“ nasleduje proces oplachovania zvyškov mikroprášku a zmývanie nečistôt čistou vodou. Studená voda bez prísad spláchne nánosy a naviaže zvyšky znečistenia, čím dosiahnete najlepší výsledok oplachu.
  • V treťom kroku „Ochrana laku s horúcim voskom UltraProtection“ sa syntetický horúci vosk nanáša za pomoci prúdu horúcej odvápnenej vody. Na povrchu auta vytvára vrstvu, chráni ho a uľahčuje stekanie vody. Štruktúra horúceho vosku zlepšuje funkciu stieračov v daždi.
  • „Leštiaci vosk s osmotickou vodou a leštidlom SuperFinish“ je posledným programom. Zabezpečí vysoký lesk vďaka odvápnenej osmotickej vode spolu s leštidlom a sušiacim prostriedkom, čím zakončuje kompletné ošetrenie vozidla!

Prejsť na webstránku prevádzky