Nábytok Fines

Otváracie hodiny

PO – PI: 9.00 – 18.00
SO: 9.00 – 13.00
NE: Zatvorené

Kontakt:

0915 755 105

trnava@fines.sk

 


Nábytok Fines

Číslo prevádzky: 1

História firmy FINES sa začala v roku 1992 v meste Žilina, kedy sme transformáciou štátneho podniku Drevoindustria vytvorili firmu s názvom Fines. Začali sme skromne výrobou kuchynských kútov a poschodových postelí. Vďaka našej tvrdej práci a Vašej vernosti sme sa však mohli rozrásť. Nielen, že sme rozšírili náš sortiment o nábytok z masívu a DTD laminovanej drevotriesky, ale neskôr sme pridali aj čalúnené výrobky ako sú postele, pohovky, kreslá a sedacie súpravy. Sme hrdí na to, že s našimi pôvodnými štyridsiatimi zamestnancami sme dokázali našu výrobu rozšíriť a postupom času sme vytvorili viac ako dvestodvadsať pracovných miest.

V súčasnej dobe vieme zariadiť takmer celý interiér Vášho domu alebo bytu. Od spálne, obývačky, cez jedáleň, či kompletnú študentskú izbu. Portfólio výrobkov máme nesmierne široké. Naším heslom je kvalitný slovenský nábytok za prijateľné ceny do každej domácnosti. Cieľom je, aby ste sa Vy – naši zákazníci - spolupodieľali na finálnom dizajne svojho nábytku. Či už inklinujete k vzorom, pestrým farbám, provensálskemu alebo industriálnemu štýlu, prípadne minimalizmu v zemitých tónoch... U nás máte stále možnosť výberu z veľkého množstva poťahového materiálu, morenia, či variácií nožičiek, vankúšov a iných doplnkov. Každý kus nábytku je originál s Vaším podpisom.

Samozrejme okrem jedinečnosti je dôležitá aj kvalita a pohodlie. To je niečo, na čom si dávame záležať od úplných začiatkov našej firmy. A ak sa aj náhodou objaví nejaký problém, poskytujeme náš vlastný záručný servis, ktorý je na špičkovej úrovni. Navyše ponúkame aj pozáručný doživotný servis.

V súčasnosti máme už 13 vlastných podnikových predajní, a postupne plánujeme otvárať ďalšie. Okrem podnikových predajní máme po Slovensku množstvo vzorkových predajní, kde je možné si náš tovar taktiež objednať, prípadne vyskúšať.

Prejsť na webstránku prevádzky