MUSTANG
 

Otváracie hodiny

PO – PI: 9.00 – 19.00

SO – NE: 10.00 – 19.00 

Kontakt:

09044 711 158; 0902 239 610; outlet@mustang.sk

MUSTANG

Číslo prevádzky: 11

Firma MUSTANG  bola založená v roku 1932. Málo kto vie, že MUSTANG bol prvým výrobcom džínsov či menčestrových nohavíc v Európe, prvým výrobcom strečových džínsov na svete... Dnes sa radí medzi popredných hráčov v „džínsovom“ segmente trhu pričom sa sústreďuje na inovatívne riešenia spolu s tradičným,  kvalitným vypracovaním svojich výrobkov pre širokú klientelu.

Heslo firmy ktoré ilustruje jej filozofiu je „PRAVÝ DENIM PRE PRAVÝCH ĽUDÍ“.

Marina Militare, exkluzívna talianska módna značka pre mužov a ženy, ktorá je na trhu od roku 1972. Je spojená a ovplyvnená talianskym námorníctvom a preto sú aj všetky kolekcie navrhnuté v tomto duchu. Táto módna značka vyrába oblečenie, ktoré je nadčasové, pohodlné a výnimočné.

Úspešný príbeh značky FRACOMINA sa začal v roku 2004. Jej filozofiou je „sprevádzať každú ženu počas jej najvýznamnejšej cesty počas jej života“. Kolekcie ponúkajú outfity na každú príležitosť, pre každú náladu či osobnosť.

„Made in Italy“ je zárukou kreativity, vášne a zároveň neskrotnej elegancie. Heslom značky FRACOMINA je jednoducho, elegantne a štýlovo.

Spoločnosť ALPHA INDUSTRIES bola založená v roku 1959 v meste Knoxville, Tennessee na juhu USA. ALPHA INDUSTRIES pôvodne navrhovala bundy pre pilotov U.S.Air Force a až do dnešného dňa je jedným z hlavných dodávateľov leteckých búnd pre U.S.Air Force. Oblečenie sa vyznačuje vysokou kvalitou použitého materiálu a precíznym spracovaním.

V predajni Mustang V TMT nájdete aj značku Aviazione Navale.

Teraz je už len na Vás vyskúšať ...

Tešíme sa na vašu návštevu!