FARMFOODS

Otváracie hodiny

PO – SO: 8.00 – 19.00

Kontakt:

info@farmfoods.sk

FARMFOODS

Prinášame naozaj výnimočné slovenské potraviny z vlastných polí, maštalí, moderných výrobných prevádzok, prostredníctvom vlastných predajní až na váš stôl.

Sme tu pre tých, ktorým záleží na tom, ako sa s rastlinami a zvieratami zaobchádza, pre tých, ktorí to vedia oceniť a sú ochotní si za kvalitu aj priplatiť. Naším cieľom nie je konkurovať veľkoobchodným nadnárodným sieťam s obrovským sortimentom, ale priniesť slovenskému spotrebiteľovi kvalitu a zážitok, ktoré si zaslúži. Pre všetky naše produkty zaručujeme jednotnú kontrolu a vysledovateľnosť pôvodu z našich polí, maštalí, výrobní a obchodov – až na váš stôl. Náš široký sortiment s označením “prémiová kvalita“ je úplne bez syntetických farbív, konzervantov a prísad – tzv. bez E. Zastávame tak myšlienku 100% slovenské – 100% prírodné.

Náš široký sortiment je v maximálnej možnej miere bez syntetických farbív, konzervantov a prísad – tzv. bez “E-čok”, bez GMO. Nakúpiť si u nás viete mäsové, mliečne, zemiakové, pekárenské výrobky, hotové jedlá, vína, medy a mnohé ďalšie. Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Prejsť na webstránku prevádzky